Producenci
pokaż kategorie »
 

Koguty ostrzegawcze - lampy i belki

W ofercie sklepu internetowego Elveconn znajdują się lampy ostrzegawcze, belki oraz koguty LED. To elementy będące źródłem światła ostrzegawczego, sygnalizacyjnego i awaryjnego, zarówno podczas jazdy, jak i postoju pojazdu na drodze publicznej lub gruntowej. Takie dodatkowe oznakowanie znacznie zwiększa widoczność danego pojazdu, a tym samym bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Swoją ofertę kierujemy do kierowców samochodów osobowych, ciężarowych, kempingowych, rolniczych, budowlanych oraz innych pojazdów, w których wymagane jest zastosowanie dodatkowych oznaczeń świetlnych. Lampa ostrzegawcza LED, potocznie nazywana kogutem, znajduje się w naszym sklepie internetowym w różnych wersjach. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z parametrami i zastosowaniem poszczególnych produktów. Poniżej wyjaśniamy, w jakich sytuacjach kogut ostrzegawczy LED sprawdzi się najlepiej.

Belka ostrzegawcza  1235x220x26 Belka ostrzegawcza 1235x220x26
Cena: 1 968,00 zł
szt.
zobacz więcej
Belka ostrzegawcza  1540x220x26 Belka ostrzegawcza 1540x220x26
Cena: 2 528,00 zł
szt.
zobacz więcej
Belka ostrzegawcza  250x173x47 Belka ostrzegawcza 250x173x47
Producent: Kamar
Cena: 422,80 zł
szt.
zobacz więcej
Belka ostrzegawcza  365x173x47 Belka ostrzegawcza 365x173x47
Producent: Kamar
Cena: 625,50 zł
szt.
zobacz więcej
Belka ostrzegawcza 315x165x70 Belka ostrzegawcza 315x165x70
Producent: Kamar
Cena: 149,90 zł
szt.
zobacz więcej
Belka ostrzegawcza 419x204x80 Belka ostrzegawcza 419x204x80
Producent: Kamar
Cena: 336,80 zł
szt.
zobacz więcej
Belka ostrzegawcza 930x220x26 BLK0028 Belka ostrzegawcza 930x220x26 BLK0028
Producent: Kamar
Cena: 1 742,40 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa ostrzegawcza bardzo niska Lampa ostrzegawcza bardzo niska
Producent: Kamar
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa ostrzegawcza niska Lampa ostrzegawcza niska
Producent: Kamar
Cena: 106,90 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa ostrzegawcza wysoka Lampa ostrzegawcza wysoka
Producent: Kamar
Cena: 126,80 zł
szt.
zobacz więcej

Lampy ostrzegawcze pomarańczowe, niebieskie i czerwone

Oświetlenie sygnalizacyjne, awaryjne lub ostrzegawcze występuje najczęściej w kolorze pomarańczowym, ponieważ ma na celu skuteczne ostrzeżenie ewentualnych zagrożeń lub utrudnień w ruchu. Kogut pomarańczowy LED może być wykorzystywany w pojazdach służb drogowych lub innych samochodach, ciężarówkach czy maszynach rolniczych, które spełniają powyższe warunki. Do pojazdów stosujących pomarańczowe światło ostrzegawcze zalicza się najczęściej pomoc drogową, ciągniki lub kombajny rolnicze, a także wszelkiego rodzaju maszyny budowlane.

Oprócz pomarańczowej barwy lamp ostrzegawczych, na wybranych pojazdach może pojawić się kogut LED niebieski i czerwony. Są to jednak kolory wykorzystywane w prowadzeniu lub zamykaniu kolumny samochodów bądź stosowane wyłącznie dla pojazdów uprzywilejowanych jak np. karetka pogotowia, wóz strażacki, radiowóz itd. Warto dodatkowo pamiętać, że prawo przewiduje wykroczenia, jeśli chodzi o kolorystykę oświetlenia - każdy, kto nie jest uprawniony do stosowania sygnalizacji ostrzegawczej w kolorze czerwonym lub niebieskim, podlega karze aresztu lub grzywny.

Dlatego właśnie w naszym asortymencie znajdują się wyłącznie pomarańczowe koguty ostrzegawcze LED posiadające niezbędne certyfikaty, które dopuszczają je do użycia na drogach publicznych.

Lampa ostrzegawcza kogut - jaką wybrać?

Lampa-kogut daje widoczne i wyraźne światło LED, które powinno być widoczne z konkretnej odległości, nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy mgła. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się lampa błyskowa ostrzegawcza 12 V w różnych wymiarach, kształtach, formach mocowania czy o odmiennych długościach przewodów. Funkcją łączącą wszystkie rodzaje jest 1 błysk ostrzegawczy. Wszystkie modele dostępne w naszym asortymencie posiadają niezbędne certyfikaty i pochodzą od sprawdzonych producentów.

Kogut stroboskopowy powinien być odporny na korozję i działanie warunków atmosferycznych. Tym samym warto, by był łatwy w montażu, miał szeroki zakres napięcia roboczego i długą żywotność. Dlatego właśnie polecamy lampy ostrzegawcze LED, które przy wysokiej wydajności gwarantują niskie zużycie energii.

Oferta Elveconn - lampa ostrzegawcza 12 V

Jeśli już wiesz, jaką funkcję pełnią lampy ostrzegawcze, kiedy i gdzie można stosować powszechnie znane koguty oraz jakie parametry powinna spełniać lampa, żeby była funkcjonalna na wiele lat - możesz skorzystać z oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami. Dostępne w ofercie Elveconn koguty ostrzegawcze 12 V są odporne na wstrząsy, wilgoć i pył. Udostępniamy je w wielu kształtach, rodzajach, wymiarach oraz zawsze atrakcyjnych cenach. Wiemy, że wybór wysokojakościowych i niezawodnych lamp ostrzegawczych może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze i minimalizacji ewentualnych kolizji. Zachęcamy do wybrania sprawdzonej oferty - w razie jakichkolwiek pytań dotyczących asortymentu - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Darmowa dostawa Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl