pokaż kategorie »
 
Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Odblaski do przyczepy

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się różnego rodzaju odblaski do przyczepki. To elementy zapewniające większą widoczność i bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Według przepisów - wśród podstawowego oznaczenia przyczep znajdują się odblaski tylne trójkątne, odblaski boczne oraz odblaski przednie.

Kolejne wymogi dotyczą pojazdów drogowych o parametrach, takich jak:

  • Przy dopuszczalnej masie całkowitej większej niż 3,5 metra i szerokości powyżej 2,1 metra wymagane jest oznakowanie odblaskowe konturowe tylne.
  • Przy dopuszczalnej masie całkowitej większej niż 3,5 metra i szerokości powyżej 6 metrów (dla przyczep rejestrowanych po 10.10.2009 r.) wymagane jest oznakowanie boczne - odblaskowe konturowe.
  • Przyczepy z dyszlem oraz naczepy dłuższe niż 10 metrów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 10 ton wymagane jest dodatkowo posiadanie wyróżniających się żółtych tablic odblaskowych z fluorescencyjnym czerwonym obwodem.

Niezależnie jednak od rodzaju i rozmiaru przyczepy, musi być ona wyposażona w trzy rodzaje odblasków:

  • Odblaski tylne trójkątne - czerwone
  • Odblaski przednie - białe
  • Odblaski boczne – żółte

W ofercie naszej firmy znajdują się właśnie takie podstawowe światła odblaskowe do przyczep. Wybrane modele posiadają otwory pod śruby lub taśmę przylepną, która ułatwia solidny montaż oznaczenia na przyczepie. Doradzamy, jakie odblaski na przyczepę wybrać oraz w jaki sposób je zamontować. Zawarte w naszym asortymencie oznaczenia odblaski charakteryzuje między innymi wytrzymałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych. Odblaski do przyczepy rolniczej, samochodowej, kempingowej lub innego rodzaju są także dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szukasz odblasków tylnych, przednich lub bocznych w kolorze czerwonym, białym lub żółtym? Jesteś w dobrym miejscu! W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tych elementów oświetleniowych - zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Jeśli danego artykułu nie ma w naszym asortymencie, również zachęcamy do kontaktu.

Darmowa dostawa Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl