pokaż kategorie »
 

Oświetlenie przyczepy 12V - lampy i akcesoria

Pojazdy poruszające się na drogach muszą spełniać odpowiednie warunki techniczne, do których zalicza się między innymi właściwe oświetlenie przyczepy. Zastosowanie się do przepisów sprawia, że poruszając się po drodze, dbamy nie tylko o własne bezpieczeństwo, ale również o innych uczestników ruchu drogowego. Właściwe oświetlenie pomaga w polepszeniu widoczności nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Lampa cofania FT-224, LED Lampa cofania FT-224, LED
Producent: Fristom
Cena: 44,30 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa gabarytowa FT-009-A, LED Lampa gabarytowa FT-009-A, LED
Producent: Fristom
Cena: 33,50 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa gabarytowa FT-009-B, LED Lampa gabarytowa FT-009-B, LED
Producent: Fristom
Cena: 33,90 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa gabarytowa FT-009-D, LED Lampa gabarytowa FT-009-D, LED
Producent: Fristom
Cena: 34,20 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa gabarytowa FT-009-F, LED Lampa gabarytowa FT-009-F, LED
Producent: Fristom
Cena: 34,90 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa obrysowa MD-013K,  boczna Lampa obrysowa MD-013K, boczna
Producent: Fristom
Cena: 11,50 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa tylna FT-077L bajonet, lewa Lampa tylna FT-077L bajonet, lewa
Producent: Fristom
Cena: 34,90 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa tylna FT-088L bajonet, lewa Lampa tylna FT-088L bajonet, lewa
Producent: Fristom
Cena: 39,90 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa tylna FT-130L  bajonet, lewa Lampa tylna FT-130L bajonet, lewa
Producent: Fristom
Cena: 144,90 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa tylna FT-130R  bajonet, prawa Lampa tylna FT-130R bajonet, prawa
Producent: Fristom
Cena: 144,90 zł
szt.
zobacz więcej

Przepisy obejmują między innymi listę obowiązkowego oświetlenia przyczepki samochodowej, rolniczej, specjalnej i innych. Wśród nich znajdują się lampy obrysowe, cofania, odblaskowe, przeciwmgielne i tylne. W naszym asortymencie znajdują się właśnie tego typu lampy do przyczepki w wielu wariantach. Stawiamy przede wszystkim na jakość tego rodzaju wyrobów i ich zgodność z przepisami obowiązującymi względem pojazdów na polskich drogach. Oferujemy także różnego rodzaju elementy oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

W naszym asortymencie znajdują się również elementy do podłączenia oświetlenia przyczepy lub naczepy. Udostępniamy w asortymencie wiązki do odwzorowywania oświetlenia pojazdu na burtach przyczepy o długości od 200 cm do nawet 850 cm do gniazda samochodu. Wiązki wyposażone są we wtyczkę 7-pin lub 13-pin i złącza bajonet 5-pin. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą na wysokojakościowe lampy do przyczepy oraz niezbędne akcesoria i elementy do ich podłączenia. Dzięki tym produktom oświetlenie przyczepki będzie niezawodne, funkcjonalne i zgodne z przepisami.

Lampy do przyczepy w różnych wariantach

W naszej ofercie znajdują się lampy ledowe do przyczepki oraz żarówkowe ze złączami bajonet, które umożliwiają błyskawiczny montaż. W tej kategorii można również znaleźć oświetlenie tablicy rejestracyjnej, lampy obrysowe (popularne obrysówki) czy różnego rodzaju odblaski. Cały asortyment pochodzi od sprawdzonych krajowych producentów, takich jak Fristom czy TESAT.

W naszym sklepie internetowym można kupić pojedyncze elementy lub cały zestaw oświetlenia do przyczepki. Specjaliści pomogą w skompletowaniu najważniejszych części i doradzą najkorzystniejsze rozwiązania. Nasze oświetlenie do przyczepki samochodowej 12 V może być stosowane nawet podczas postoju. Zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z opisem i parametrami technicznymi produktów, które najbardziej Państwa interesują. Służymy również także pomocą w doborze odpowiedniego oświetlenia do każdej przyczepki. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Darmowa dostawa Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl