pokaż kategorie »
 
Opcje przeglądania
Ilość styków
Przewód świateł obrysowych
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Wiązki elektryczne do przyczepy

W tej kategorii znajdą Państwo wiązki elektryczne zapewniające zasilanie holowanych przyczep.. Taka instalacja łączy układ elektryczny w samochodzie z układem elektrycznym przyczepy samochodowej, kempingowej, rolniczej i wielu innych. To niezbędny element gwarantujący sprawność świateł i sygnałów. Dzięki temu zwiększa się widoczność na drodze i, tym samym, minimalizuje się ryzyko ewentualnych wypadków. Inwestując w funkcjonalną wiązkę elektryczną haka, dba się o bezpieczeństwo własne oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Wiązka elektryczna przyczepy, jak i inne elementy oświetlenia pojazdów, którymi poruszamy się na drodze, podlegają również wymogom prawnym. Dostępne w naszym sklepie spełniają wszelkie przepisy, zwiększając bezpieczeństwo na drodze każdego uczestnika ruchu drogowego. Udostępniamy te elementy w różnych wariantach, rozmiarach i cenach. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą elementów instalacji elektrycznych potrzebnych do sprawnego funkcjonowania oświetlenia i sygnalizacji przyczepki. Każda wiązka haka jest dokładnie opisana i przedstawiona na zdjęciach. Do wszystkich dołączamy również instrukcję montażu.

Wiązka elektryczna 7-pin i 13-pin

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się wiązki elektryczne z wtyczkami 7-pin i 13-pin o różnych długościach przewodów dostosowanych do potrzeb montażu.

  • 7-pinowe układy elektryczne zapewniają standardowe oświetlenie przyczepy, tj. funkcje hamowania, sygnalizacji czy światła tylnego.
  • 13-pinowe układy elektryczne łączą zarówno podstawowe, jak i zaawansowane funkcje oświetlenia. Oprócz wyżej wymienionych funkcji, 13-pinowy układ może zapewnić kontrolę stabilności przyczepy czy dostarczyć dodatkową moc potrzebną przyczepie (na przykład do właściwego funkcjonowania systemu chłodzenia w jej wnętrzu).

Każda wiązka elektryczna jest dodatkowo wyposażona w złącza bajonet, które umożliwiają szybkie podpięcie do lamp przyczepy . Takie rozwiązanie nie wymaga nawet pomocy specjalisty. Wystarczy podłączyć te elementy instalacji elektrycznej i można z nich korzystać. Dodatkowo złącza bajonet są bardzo szczelne, co sprawia, że nie trzeba stosować oddzielnej izolacji.

Jaką wiązkę haka wybrać?

W naszym asortymencie znajdują się różne rodzaje wiązek elektrycznych, różniących się między innymi typem złącza czy długością przewodów do świateł obrysowych lub przewodów głównych. W opisie każdego modelu zawarte są najważniejsze informacje, parametry techniczne, instrukcja montażu czy zdjęcia. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu - nasi eksperci pomogą w wyborze odpowiednich elementów elektrycznych niezbędnych do funkcjonowania oświetlenia i sygnalizacji przyczepki.

Darmowa dostawa Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl